Tapicerka – stara dobra znajoma, wydaje się dzisiaj na nowo powracać na przysłowiowe salony. Dlaczego? Ponieważ w nowym wydaniu odsłania swój ponadczasowy urok, zapewniając nie tylko komfort użytkowania, ale także doznania estetyczne.

Szeroka gama kolorystyczna

Tylko łóżka tapicerowane mają tak szeroki wachlarz faktur i kolorów. Tu fantazja nie musi być ograniczona. Ciekawy, spersonalizowany design dzięki takim łóżkom może być bez problemu zachowany. To efekt, którego nie daje żaden inny materiał.

Niestandardowe wymiary

One również sprawiają, że po łóżka tapicerowane sięga coraz więcej osób. Ich szkieletowa konstrukcja pozwala na tworzenie projektów wpisujących się w różne przestrzenie, począwszy od najmniejszych i najwęższych, aż po niezwykle szerokie i przestronne. Same przeróbki też nie stanowią wielkiego problemu.

Bezpieczeństwo najmłodszych

Kolejnym elementem, który pokazuje, że warto takie łóżka mieć u siebie, jest pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Szczególnie ma to znaczenie w przypadku, gdy w domu są małe dzieci, lub osoby starsze. W łóżkach tapicerowanych nie ma twardych drewnianych wykończeń. Ryzyko więc powstania jakiegokolwiek urazu w wyniku użytkowania jest zminimalizowane do zera.

Modne, wygodne, bezpieczne – to właśnie te cechy sprawiają, że tapicerowane meble powracają w wielkim stylu.