Nowoczesny przedpokój jest nie tylko elegancki, ale również funkcjonalny. Wybierając meble do korytarza nie zapominamy o wieszaku na ciuchy, szafce na buty czy lustrze. Bardzo często jednak rezygnujemy z konsoli, która jest meblem nie tylko wyjątkowo gustownym, ale również praktycznym. Jak wybrać konsolę do przedpokoju?

Ukryć drobiazgi

Wybierając meble do przedpokoju warto zwrócić uwagę na konsole, które pozwalają na ukrycie drobiazgów, które zawsze są w korytarzu i nigdy nie wiadomo, co z nimi zrobić.

zestaw mebli

Klucze, szalik czy rękawiczki powinny mieć swoje miejsce, byśmy tuż przed wyjściem mogli je szybko odnaleźć. Konsola, w której jest kilka szuflad pomoże w rozwiązaniu tego problemu.

Konsola, która wyposażona jest w półki może zostać wykorzystana do ustawienia koszy na drobiazgi. Dolną półkę można wykorzystać na buty, chociaż jest to rozwiązanie, które wprowadzi pewien chaos w przedpokoju. Niewielki korytarz wygląda dużo korzystniej, gdy większość rzeczy jest ukryta przed oczami odwiedzających nas gości.

Stylowy mebel

Wybierając meble do przedpokoju nie można zapomnieć, że jest to przestrzeń reprezentacyjna. Warto wykorzystać korytarz, by stworzyć gustowne wnętrze.

Nowoczesna konsola niebanalnie wygląda, gdy jest wykonana z drewna z metalowymi nogami. Konsola w stylu glamour koniecznie musi być na giętych nogach, które dodają jej wiele uroku. Mebel do przedpokoju w stylu skandynawskim będzie drewniany i delikatnie pobielony.

W nowoczesnym korytarzu również reprezentacyjnie będzie wyglądała konsola z błyszczącej płyty meblowej, na której ciekawie odbija się światło.