Planując wygląd nowego mieszkania czy domu, ludzie zastanawiają się nad tym, jak powinna wyglądać stylowa łazienka i funkcjonalna kuchnia. Dużo rozmyślają nad salonem i sypialnią. Ale czy ktoś poważniej rozważa wystrój przedpokoju?

Pierwsze wrażenie

Większość mieszkań i domów dysponuje stosunkowo niewielką przestrzenią, przeznaczoną na powitanie i żegnanie gości. Mowa rzecz jasna o przedpokoju.

Choć nikt nie spędza tam zbyt wiele czasu, jednak rozejrzy się zawsze nieco, a rzucenie okiem na wystrój przedpokoju czasem pozwala na wyrobienie sobie pierwszego wrażenia o zajmujących go lokatorach.

Garderoba do przedpokoju

Dlaczego to tak istotny mebel? Pozwala w elegancki sposób przechowywać płaszcze, kurtki i wszelaką odzież wierzchnią, która niezbyt zachęcająco i estetycznie wygląda zwisając byle jak z luźnych haczyków.

Umieszczenie ich w przeznaczonym do tego meblu pozwala na zachowanie też większej schludności, a ubrania osłania przed brudzeniem się i kurzeniem.

Przykuwając oko

Garderoby do przedpokoju obecne są w przeróżnych stylach, rodzajach i wymiarach. Od dużych po mniejsze i w dowolnej kolorystyce.

Skoro już ktoś decyduje się na jej zakup dobrze zadbać, by spełniała też pewne walory estetyczne. To zawsze sprawia lepsze wrażenie na gościach, a sami mieszkańcy wolą raczej spoglądać na ładny i solidny mebel niż walające się po przedpokoju kurtki, buty czy smętne wieszaki.

Z różnymi detalami i zdobieniami garderoba może stać się małym dziełem sztuki, do chwalenia przed znajomymi oraz rodziną.