Oryginalne fronty akrylowe matowe bez wątpienia są prawdziwą perełką wśród nowoczesnej kuchennej zabudowy. Tego typu elementy bez żadnego większego problemu mogą być obrabiane tradycyjnymi narzędziami do obróbki drewna. Dzięki szerokiej gamie obrzeży meblowych można uzyskać nawet bardzo nietypowe wykończenia krawędzi danego frontu. Symetryczna budowa zapewnia bardzo stabilną konstrukcję frontu. Jest to najlepszy wybór dla osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o wyginaniu.

Dlaczego warto?

Fronty akrylowe matowe można docinać bez wsparcia doświadczonego stolarza. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że każdy może fronty szafek kuchennych dopasować do własnych potrzeb i preferencji. Pamiętać należy także o tym, że akrylowe fronty meblowe na wymiar są bardzo wytrzymałe, dlatego też jest to inwestycja na lata, która na pewno szybko się zwróci. Warto skorzystać także z dobrodziejstwa okleinowania laserowego, dzięki czemu można zyskać elegancki i niepowtarzalny wygląd.

Jakie korzyści?

Akrylowe fronty szafek kuchennych są odporne na brud i wilgoć. Dzięki nowoczesnej technologii można uzyskać bezspoinowe łączenia powierzchni frontu z obrzeżem. Wymienione elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Nie można zapominać także o odporności na promienie słoneczne, które są zmorą tradycyjnych frontów. Nowoczesne fronty szafek kuchennych o matowej powierzchni idealnie komponują się z drewnem. W dzisiejszych czasach jest boom na naturalne inspiracje, dlatego też tym bardziej warto postawić na tego typu materiały. W Polsce coraz większą popularność zdobywają rewelacyjne fronty szafek kuchennych, które imitują naturalny kamień i wiele innych ekologicznych materiałów.