W obecnych trendach dekoracyjnych można zauważyć coraz więcej dodatków imitujących drewno. W XXI wieku można zauważyć zwrot ku naturze, trend ten jest widoczny w stylu, dodatkach, aranżacjach.

Bardzo modne rozwiązanie stanowią zatem płytki drewnopodobne, które są bardzo uniwersalne, pasują one do każdego pomieszczenia. Dodatki drewnopodobne są mile widziane w stylu skandynawskim, boho, rustykalnym jak i również w tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach. Coraz więcej osób po remoncie decyduje się na posadzkę przypominającą drewno.

Płytki podłogowe ,,przepisem” na elegancką aranżację

Płytki podłogowe drewnopodobne są bez wątpienia ,,udanym przepisem” na efektowne, wyróżniające się wnętrze. Takie rozwiązanie na pewno przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnych rozwiązań. Wyżej wymienione płytki są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu w domu, mieszkaniu oraz biurze i restauracji. Nie wymagają cyklinowania ani lakierowania. Nawet po wielu latach wyglądają one perfekcyjnie i prezentują się bardzo modnie, niezależnie od dedykowanej aranżacji. Chętnych zachęcamy do nabycia na: https://home100.pl/plytki-drewnopodobne.

Kafelki imitujące drewno – funkcjonalne i praktyczne

Płytki imitujące drewno doskonale łączą się z białymi oraz czarnymi meblami. Pasują do ciasnych i bardziej przestronnych pomieszczeń. Przyciągają one uwagę swoim ciekawym wzornictwem. W otoczeniu drewna każdy czuje się bezpiecznie i ciepło, dlatego coraz więcej osób stosuje tego typu akcesoria w swoich domach i mieszkaniach. Warto również pamiętać, że wysokojakościowe płytki są łatwe w utrzymaniu czystości. W przypadku zabrudzenia można je umyć wodą z płynem do podłóg.