W dobrych sklepach meblowych można znaleźć szeroki wybór rozmaitych półek na ścianę, jednak ich jakość i design nie zawsze są zadowalające dla klienta. Dlatego też warto poszukać sprawdzonych sklepów, których znani producenci oferują naprawdę świetnej jakości półki, które są trwałe i wytrzymałe. Na jakie modele warto zwrócić uwagę? Podpowiedź poniżej.

Półka na każdą kieszeń

Półka wisząca dąb sonoma to model, który cieszy się w ostatnim czasie największym powodzeniem wśród klientów. Jest ona efektowna, stabilna, wytrzymała i co najważniejsze, uniwersalna, a to oznacza, że sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Klienci w ostatnim czasie stawiają na prostotę i sprawdzone, niezawodne rozwiązania. Dlatego też półka wisząca dąb sonoma z niezwykle mocną konstrukcją może być zamontowana praktycznie na każdej ścianie, choć najlepiej prezentuje się ona w eleganckich salonach, klimatycznych sypialniach, przytulnych pokojach dziecięcych oraz w stylowych jadalniach.

Półka dąb sonoma na ścianę – ile kosztuje?

Półka dąb sonoma na ścianę kosztuje od około 200 zł do 400 zł (w zależności od rozmiaru). Warto jednak nie ograniczać się do jednej sztuki, tylko od razu kupić przynajmniej kilka różnych modeli, gdyż takie zestawienie doskonale wygląda na ścianach. Bardzo modne jest obecnie tworzenie kolaży z półek, na których domownicy umieszczają ramki ze zdjęciami, obrazy oraz różne pamiątki przywiezione z podróży. W związku z tym, iż są one solidne, bez problemu można umieścić na nich także cięższe rzeczy jak np.: wazony z kwiatami, świeczniki ze świecami ozdobnymi oraz książki. Takie półki sprawdzą się doskonale w biurach, kancelariach oraz w firmach, w których chce się efektownie ozdobić ściany i dodatkowo zyskać miejsce do przechowywania np.: segregatorów z dokumentami.