Szafa jest kluczowym elementem w każdym domu. Dzięki niej panuje ład i porządek z ubraniami i innymi rzeczami, oraz wszystko, co niezbędne znajduje się zawsze pod ręką. Wybór szaf w sklepach jest ogromny, dlatego też klienci bez problemu znajdą model, który w 100% będzie zgodny z ich oczekiwaniami. Jakie wzory są obecnie najbardziej rozchwytywane w sklepach? Ile kosztują takie nowoczesne, funkcjonalne szafy? Poniżej odpowiedź na te oraz na wiele więcej innych pytań.

Szafy do salonu na każdą kieszeń


W popularnych sieciówkach oraz w mniejszych sklepach meblowych można znaleźć dobre jakościowo, solidne i trwałe szafy do salonu, które idealnie wkomponują się w każde wnętrze. Chcąc kupić dobry, aczkolwiek niedrogi model – wystarczy zwrócić uwagę na proste, drewniane szafy o standardowych rozmiarach, które nie posiadają zbyt wielu ozdobników. Najlepiej w tradycyjnych salonach odnajdzie się wzór wykonany z ciemnego drewna, dwudrzwiowy, o wysokości maksymalnej do 180 cm, bez lustra.

Szafy na indywidualne zamówienie


Bardziej wybredni klienci mogą zwrócić się do projektantów mebli lub stolarzy o stworzenie szafy, która będzie całkowicie zgodna z ich wymaganiami i oczekiwaniami. Wówczas, zamawiający sam zdecyduje jak ta szafa finalnie będzie wyglądać – dokładnie określając jej wzór, rozmiar, materiał, z którego zostanie wykonana oraz kolor.

Kupisz je w tym sklepie: https://www.mebletkaniny.pl/szafy-do-salonu-cat-359