Dom jest miejscem gdzie chcemy się czuć bezpiecznie, swobodnie i wygodnie. Nic więc dziwnego, że wiele wysiłku wkładamy w jego urządzenie. Ważne są zarówno kolory, jak i struktury ale najważniejsze są meble. Bez nich pomieszczenia były by niefunkcjonalne i niepraktyczne.

Meble praktyczne i efektowne

Niezależnie od tego jakie pomieszczenie urządzamy, warto zwrócić uwagę na to, by wszystkie meble i dodatki do siebie pasowały. Jeśli decydujemy się na urządzenie wnętrza salonu w stylu industrialnym, wtedy musimy postawić na meble proste, metalowe, bez zbędnych ozdób i dodatków.

https://www.meblefirany.pl/pl/c/Stoliki-pod-telewizor/132

Meble industrialne są mimo tego bardzo efektowne, ich minimalizm przyciąga wzrok, do tego są bardzo solidne i praktyczne.

Industrialny stolik pod tv

Jeśli urządzamy industrialny salon, nie może w nim zabraknąć stolika pod telewizor. Powinien on być wykonany z porządnego metalu i szkła, ale szkło to powinno być specjalnie wzmocnione by utrzymało ciężar telewizora.

Taki stolik najlepiej wygląda gdy jest pomalowany na srebrno, ma wtedy naturalne odcienie metalu i pasuje do tak wyjątkowego wnętrza jakim jest wnętrze industrialne.

Do czego będzie pasował industrialny stolik pod telewizor?

Stolik wykończony w stylu industrialnym będzie pięknie współgrał z stolikiem kawowym wykonanym w podobnym stylu.

Oczywiście stolik kawowy powinien być o wiele większy niż stolik pod tv ale nie musi on być tak wzmocniony.

Do tego komody wykończone metalowymi wstawkami, kilka dekoracyjnych akcentów z metalu i już możemy się cieszyć pięknym wnętrzem w industrialnym stylu.