Czarne krzesła barowe są najpopularniejszym wyborem do kuchni. Producenci oferują je w wielu stylowych wariantach. Które z nich są najbardziej popularne? Sprawdź!

Hokery w kuchni – najlepsze do aneksów i nie tylko

Jeśli w kuchni nie ma miejsca na zwykły stół z krzesłami, najlepiej kupić do niej hokery – wysokie krzesła barowe. Sprawdzą się wtedy, gdy posiłki mają być serwowane nie przy stole, ale przy wyższym blacie albo wyspie kuchennej.

Początkowo spotykane tylko w barach, teraz popularne również w kuchniach i aneksach kuchennych – hokery to wygodne siedziska, które dostępne są w wielu wzorach do wyboru, na przykład na obrotowej podstawie albo z tradycyjnymi czterema nogami.

Wśród najpopularniejszych modeli znajduje się czarny hoker do kuchni. Można kupić go w różnych wariantach!

Czarne hokery do kuchni – co wybrać?

Czerń to uniwersalny kolor, który doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Właśnie dlatego czarne hokery (tutaj) do kuchni znajdują się na liście najczęściej kupowanych krzeseł kuchennych.

W sklepach można znaleźć wiele stylowych modeli, w tym między innymi hokery z tapicerowanymi siedziskami z eko-skóry, z tkanin, a także wykonanymi z błyszczących tworzyw sztucznych w fantazyjnych kształtach.

Z czernią świetnie komponują się również chromowane detale – takie hokery będą dobrze prezentować się w nowoczesnych wnętrzach. Do tych klasycznych można dobrać z kolei hokery z drewna malowane na czarno.