Półka wisząca loft to idealny mebel do wnętrz, w których chce się uzyskać lekki, nowatorski design. Tak naprawdę wystarczy doskonała półka wykonana z mocnego materiału i kilka drobiazgów, by powstało miejsce w domu, które będzie przykuwać uwagę wszystkich domowników. Gdzie więc znaleźć taki idealny element do swoich wnętrz? Ile trzeba wydać na oryginalną, solidnie wykonaną półkę? Poniżej odpowiedź.

Półka wisząca loft – oryginalna, stylowa i tania

Jeżeli chce się kupić prostą, dobrze wykonaną półkę, to warto udać się do znanych, popularnych sieciówek meblowych, w których to od ręki można kupić tego typu dodatek do wnętrz. Praktycznie każdy producent mebli ma w swojej kolekcji półki wiszące, które idealnie nadają się do kuchni, jadalni, salonów, sypialni, korytarzy, a nawet pokoi dziecięcych. Wbrew pozorom może to być kluczowy element wyposażenia mieszkania, więc nie warto go bagatelizować. Tym bardziej, jeżeli chce się uzyskać w swoich wnętrzach modną, designerską ścianę, na której będzie umieszczonych co najmniej kilka półek w różnych rozmiarach. Na nich wówczas można zamieścić ramki ze zdjęciami, plakaty, obrazy, pamiątki rodzinne, a nawet efektowne bibeloty.

Ile warto wydać na porządną półkę?

Półka wisząca ze sklepu internetowego tutumi nie powinna być droga. Zazwyczaj klienci wydadzą na taki mebel od 60 zł do 300 zł (w zależności od tego, z czego została wykonana). Trzeba jednak przyznać, że modne, nowoczesne półki lakierowane lub foliowane kosztują więcej. Klienci wybierają je ze względu na to, iż szybko można je wyczyścić nawilżoną ściereczką i bez problemu dopasuje się je również do innych wnętrz (nawet tych nowoczesnych i urządzonych w stylu glamour). Projektanci wnętrz jednak radzą klientom, by wybierać klasyczne, proste i minimalistyczne półki, które w każdej chwili można zamontować w zupełnie innym miejscu.