Ona kocha długie, gorące kąpiele przy świecach i z dobrym winem, a Tobie zdecydowanie bardziej odpowiada szybki prysznic po intensywnym treningu? Czy istnieje jakiś sposób, aby pogodzić dwie tak bardzo rozbieżne potrzeby? Czy odwieczny konflikt pomiędzy wanną a prysznicem można raz na zawsze rozwiązać w taki sposób, aby nikt nie czuł się poszkodowany? Spróbujmy szerzej przyjrzeć się temu problemowi.

Prysznic czy wanna, oto jest pytanie.

Nieduża łazienka spełniająca wymagania wszystkich domowników to nie lada wyzwanie dla projektantów wnętrz. Najlepszym rozwiązaniem jest wanna, którą będzie można także używać w funkcji prysznica. Jak to osiągnąć? Godnym polecenia pomysłem są parawany nawannowe. To fantastyczny sposób na kąpiel w wannie na stojąco bez rozchlapywania wody po całej łazience. Taki parawan nie ogranicza w niczym funkcjonalności wanny, a dodatkowo wzbogaca ją o nowe zastosowania.

Już nie musisz wybierać.

Dzięki zastosowaniu parawanu nawannowego już nie musisz stawać przed dylematem, czy lepiej zamontować wannę, czy prysznic. Od teraz każdy z domowników będzie mógł brać kąpiel w sposób, który najbardziej mu odpowiada. Jednakże wybierając parawan nawannowy warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami. Po pierwsze należy prawidłowo dobrać jego szerokość, aby nie utrudniał on wchodzenia do wanny. Warto także dobrze przemyśleć kwestie związane z jego wyglądem. Parawany występują w wielu wzorach, możemy dobrać kolor obramowania czy szkła idealnie pasujące zarówno do naszego wnętrza, jak i spełniające nasze wymagania.