Hiszpańska firma Vives oferuje swoim klientom szeroką gamę wyjątkowych płytek ceramicznych, które doskonale nadają się także na podłogi. Gdy szukasz niebanalnych wzorów, które będą inne niż wszystkie, Vives to strzał w dziesiątkę!

Płytki ceramiczne oferowane przez firmę Vives to szeroka gama interesujących wzorów, które na pewno przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom. Kapitalny design, podążanie za najnowszymi trendami w branży, najlepszej jakości materiały – to wszystko powoduje, że płytki Vives są obecnie tak chętnie wybierane także w Polsce.

Jakie płytki podłogowe można znaleźć w ofercie firmy Vives? Sprawdź teraz!

Płytki Vives – wzory na podłogę

Podłoga wykończona płytkami ceramicznymi na bardzo dużo zalet:

  • estetyczny wygląd
  • trwała i wytrzymała
  • nadaje się pod ogrzewanie podłogowe
  • łatwa do utrzymania w czystości

W asortymencie firmy Vives można znaleźć płytki, które idealnie sprawdzą się na podłogę. Wśród nich dostępne są płytki ceramiczne w różnorodnych wzorach, w tym także charakterystycznym dla marki Vives wzorze marokańskiej mozaiki, a także w wielu innych wzorach – marmur, granit, lastriko, beton, drewno, cegiełki, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Płytki podłogowe firmy Vives tworzą także efektowne kompozycje wraz z płytkami ściennymi, dlatego stworzenie idealnego zestawu nie będzie żadnym problemem!

Zamów najlepsze płytki Vives na podłogi!

Jeśli także chcesz zakupić płytki Vives, aktualnie do dyspozycji masz szeroką gamę sklepów, w których można znaleźć wiele interesujących płytek podłogowych oraz ściennych.

Swoje zamówienia na płytki Vives można składać także całkowicie przez internet – zamówiona ceramika będzie dostarczona pod wskazany adres!