Wysokie stojące lustro to chyba jeden z najczęściej wybieranych dodatków do różnego typu pomieszczeń. Wysokie stojące lustro znajdziemy w sypialniach, garderobach, a także w holu czy nawet w salonach. Świetnie dodają przestrzeni i doskonale się prezentują, dzięki czemu czasami oprócz nich nie trzeba już żadnych innych dodatków.

Wysokie stojące lustro w różnych stylach aranżacyjnych

Wysokie stojące lustro pasuje do klasycznego stylu glamour. Sypialnia urządzona w stylu glamour lubi przepych jednak w duecie tylko z dobrym designem. Dlatego też do eleganckiej sypialni w stylu glamour warto wybierać na przykład misternie rzeźbione ramy luster lub też te pomalowany na srebrno, szaro, biało lub czarne. Najlepiej też kiedy rama lustra wykonana jest z jakiegoś eleganckiego metalu, ponieważ dodatkowo podkreśla charakter stylu glamour. Styl glamour lubi przepych i dodatki w bogatym wykończeniu, dlatego też nie musimy bać się nawet bardzo ozdobnych, złotych ram stojących luster.

Klasyczna aranżacja z lustrem na czele

Styl klasyczny lubi oszczędne dodatki i choć możemy pozwolić sobie tutaj na efektowne, bogato rzeźbione ramy luster, to jednak zawsze warto lustro dobierać do koloru, który dominuje w danej sypialni. Dlatego też jeżeli w sypialni mamy na przykład ciemno-brązową ramę i zagłówek z ciemnego drewna, to postawmy na lustro w podobnym kolorze. Dzięki temu klasyczny styl nabierze elegancji i harmonii. Nie pogubimy się też w różnym dodatkach, przez co zachowamy dobry gust.