Na rynku pojawia się coraz więcej rzetelnych firm, które oferują wysokiej jakości szklane stoły rozkładane. To właśnie olbrzymi i różnorodny wybór sprawia, że zakupienie najlepszego modelu jest naprawdę trudnym zadaniem. Oryginalne stoły ze szklanym blatem doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w biurze i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Jak dbać o szklany stół?

Szkło nie ulega zawilgoceniu i co najważniejsze nie wysycha przy wysokich temperaturach. Nie można zapominać także i o tym, że szklane stoły rozkładane charakteryzują się dużą odpornością na większość środków chemicznych. Niestety utrzymanie szklanego blatu w idealnej czystości nie jest prostym zadaniem. Największym problemem są wszelkie zarysowania, dlatego też korzystając z tego typu mebli należy zachować szczególną ostrożność.

Jakie stoły są w modzie?

W dzisiejszych czasach najmodniejsze są stoły rozkładane z czarnym blatem. Sporą zaletą szklanych stołów jest to, że dostępne są one praktycznie w dowolnym kolorze, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Niektórzy producenci oferują swoim klientom nabycie ciekawych blatów z oryginalnymi wzorami. Stoły rozkładane ze szklanym blatem doskonale pasują do nowoczesnego salonu. Najmodniejsze są modele z owalnym blatem. Szkło jest jednym z tych materiałów, który doskonale komponuje się z drewnem, metalem i plastikiem. Szklane stoły prezentują się bardzo lekko i mogą optycznie powiększyć każde pomieszczenie. Duży wybór omawianych w artykule stołów znajdziesz w Mebel4u: https://mebel4u.pl/stoly-rozkladane